Cart
Loading...
Loading... 39996-E00
Floor Seal Kit For ZetaFrame Cabinet; For 23.6"W (600 mm) Cabinet; For Front and Rear; Glacier White
MSRP $132.69
| Type | Floor Seal Kit, Front and Rear |
| Use With | For 23.6"W (600 mm) Cabinet |
| Color | Glacier White |
| Height | 3.8" (96.52 mm) |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Depth | 2.1" (53 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 76" (1930 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
