Cart
Loading...
Loading... 39997-710
Floor Seal Kit For ZetaFrame Cabinet; For 41.3"D (1050 mm) Cabinet; For Right and Left Sides; Black
MSRP $146.66
| Type | Floor Seal Kit, Sides |
| Use With | For 41.3"D (1050 mm) Cabinet |
| Color | Black |
| Height | 2.4" (60.96 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 37.2" (945 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 6.3 LB (2.86 kg) |
