Cart
Loading...
Loading... 39997-E08
Floor Seal Kit For ZetaFrame Cabinet; For 39.4"D (1000 mm) Cabinet; For Right and Left Sides; Glacier White
MSRP $144.33
| Type | Floor Seal Kit, Sides |
| Use With | For 39.4"D (1000 mm) Cabinet |
| Color | Glacier White |
| Height | 2.4" (60.96 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 35.2" (894 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5.8 LB (2.63 kg) |
