Cart
Loading...
Loading... 39997-E16
Floor Seal Kit For ZetaFrame Cabinet; For 47.2"D (1200 mm) Cabinet; For Right and Left Sides; Glacier White
MSRP $155.98
| Type | Floor Seal Kit, Sides |
| Use With | For 47.2"D (1200 mm) Cabinet |
| Color | Glacier White |
| Height | 2.4" (60.96 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 43.1" (1095 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 132" (3353 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 7.9 LB (3.58 kg) |
