Cart
Loading...
Loading... 33-1013-COVER
White Plastic Snap-on Cover for Oberon Model 1013-00
MSRP $105.00
| Height | 11.6" (295 mm) |
| Width | 11.6" (295 mm) |
| Depth | 7" (178 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | PVC-ABS |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Shipping Weight | 2 lb (0.91 kg) |



