Cart
Loading...
Loading... 39-1008-SPKRMNT
Accessory to mount 1008 series Right Angle Wi-Fi AP bracket onto a speaker stand
MSRP $38.00
| Height | 7" (178 mm) |
| Width | 3.5" (89 mm) |
| Depth | 0.1" (3 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Shipping Weight | 2 lb (0.91 kg) |
