Cart
Loading...
Loading... 39-1015-PLATE
Metal plate for hanging 1015-00 or -C on hanger wire or hanging conduit
MSRP $47.00
| Height | 10.6" (269 mm) |
| Width | 10.4" (264 mm) |
| Depth | 0.2" (5 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |











