Cart
Loading...
Loading... 39-1015-RAB
Right Angle Mounting Bracket for Oberon Model 1015 and 1015-1313 Hi-Bar Plastic Wi-Fi Access Point Enclosures
MSRP $75.00
| Height | 14.3" (363 mm) |
| Width | 10.9" (277 mm) |
| Depth | 3.1" (79 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |











