Cart
Loading...
Loading... 39-1016-ANTPLATE
Articulating Antenna Mount for Oberon Model 1016 Series Wi-Fi Access Point lock boxes
MSRP $100.00
| Height | 16.5" (419 mm) |
| Width | 11.1" (282 mm) |
| Depth | 2.1" (53 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Clear |
| Shipping Weight | 4 lb (1.81 kg) |
