Cart
Loading...
Loading... 39-1020-12125-RAB
Right-Angle Mounting Bracket Accessory for the Oberon Model 1020-12125 Access Point Enclosure
MSRP $90.00
| Height | 3" (76 mm) |
| Width | 12.3" (312 mm) |
| Depth | 18" (457 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Shipping Weight | 4 lb (1.81 kg) |
