Cart
Loading...
Loading... 39-1020-RAB
Right-Angle Mounting Bracket Accessory for the Oberon Model 1020 Wi-Fi Access Point NEMA 4X Enclosure
MSRP $75.00
| Height | 10" (254 mm) |
| Width | 14.3" (363 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
