Cart
Loading...
Loading... 39-1021-ANTPLATE
Antenna mounting panel for Oberon's Model 1021 Skybar NEMA 4
MSRP $85.00
| Height | 10" (254 mm) |
| Width | 11.6" (295 mm) |
| Depth | 2.3" (58 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 4 lb (1.81 kg) |
