Cart
Loading...
Loading... 39-1022-RAB
Right Angle Mounting Bracket for Oberon Model 1022 Skybar NEMA-4 Plastic Wi-Fi Access Point Enclosure
MSRP $130.00
| Height | 16.8" (427 mm) |
| Width | 12.2" (310 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |



