Cart
Loading...
Loading... 39-3001-ANTPLATE
Articulating antenna mounting plate for the Oberon Model 3001
MSRP $220.00
| Height | 6.3" (160 mm) |
| Width | 13" (330 mm) |
| Depth | 11.1" (282 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 4 lb (1.81 kg) |





