Cart
Loading...
Loading... 88-144X-ROUTER-TEMPLATE
Ceiling Tile Routing Template for Model 1440 & 1444 Suspended Ceiling Mounts
MSRP $75.00
| Height | 0.5" (12.7 mm) |
| Width | 19.5" (495 mm) |
| Depth | 23.8" (604 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Clear |









