Cart
Loading...
Loading... 1006-MR57
Right-Angle Wi-Fi Access Point Wall Mount for Cisco Meraki MR57 AP
MSRP $119.00
| Access Point Vendor | Meraki |
| Access Point Model | Meraki MR57 |
| Height | 2.5" (64 mm) |
| Width | 14.2" (360 mm) |
| Depth | 14.2" (360 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
