Cart
Loading...
Loading... 910-00
Universal Open Ceiling Mount for Wi-Fi Access Points
MSRP $90.00
| Access Point Vendor | Cisco, Extreme |
| Application | Open Ceiling Threaded Rod |
| Physical Security | Not Applicable |
| Color | Clear |
| Height | 2" (51 mm) |
| Width | 11.5" (292 mm) |
| Depth | 11.5" (292 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 2.5 lb (1.13 kg) |
