Cart
Loading...
Loading... 38-47-ANTMNT
Retrofit Door for Model 1047 Ceiling Enclosure, Antenna Mount
MSRP $105.00
| Door Style | Antenna Face |
| Access Point Vendor | Antenna |
| Access Point Model | Antenna with 1" Center Post, Antenna, Various |
| Height | 18.5" (470 mm) |
| Width | 18.5" (470 mm) |
| Depth | 0.5" (13 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel,Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 5 lb (2.27 kg) |
