Cart
Loading...
Loading... 38-47-JNAP45
Retrofit Door for Model 1047 Ceiling Enclosure, HPE Juniper AP45
MSRP $125.00
| Door Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Juniper |
| Access Point Model | Juniper AP45 |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Width | 18.5" (470 mm) |
| Depth | 18.5" (470 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel,Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 6 lb (2.7 kg) |
