Cart
Loading...
Loading... 38-105X-WA
Retrofit Door for Model 1051 & 1052 Ceiling Enclosures, White Plastic Dome
MSRP $100.00
| Door Style | Opaque White Dome |
| Access Point Vendor | Various |
| Access Point Model | Various |
| Height | 12.5" (318 mm) |
| Width | 12.5" (318 mm) |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel,Aluminum,Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 4.5 lb (2.04 kg) |
