Cart
Loading...
Loading... 38-1074-ANTMNT
Retrofit Door for Model 1074 Ceiling Enclosures, Antenna Mounting Door
MSRP $165.00
| Door Style | Antenna Face |
| Access Point Vendor | Antenna |
| Access Point Model | Antenna with 1" Center Post, Antenna, Various |
| Height | 0.76" (19 mm) |
| Width | 22.5" (571 mm) |
| Depth | 22.4" (568 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
