Cart
Loading...
Loading... 38-107X-BLANK
Retrofit Door for Model 1076 & 1077 Ceiling Enclosures, Temporary Blank Door
MSRP $80.00
| Door Style | Solid Door with No Openings |
| Access Point Vendor | Not Applicable |
| Access Point Model | Not Applicable |
| Height | 12.5" (318 mm) |
| Width | 12.5" (318 mm) |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
