Cart
Loading...
Loading... 38-107X-MIST43
Retrofit Door for Model 1076 & 1077 Ceiling Enclosures, Mist AP43
MSRP $140.00
| Door Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Juniper |
| Access Point Model | Juniper AP43 |
| Height | 12.5" (318 mm) |
| Width | 12.5" (318 mm) |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
