Cart
Loading...
Loading... 37-1007-ARAP515
Retrofit Trim for Oberon Model 1007 Right-Angle Bracket, HPE Aruba AP-515
MSRP $110.00
| Trim Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Aruba |
| Access Point Model | Aruba AP-515 |
| Height | 14.1" (358 mm) |
| Width | 14.1" (358 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |



