Cart
Loading...
Loading... 37-1007-ARAP755
Retrofit Trim for Oberon Model 1007 Right-Angle Bracket, HPE Aruba AP-755
MSRP $110.00
| Trim Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Aruba |
| Access Point Model | Aruba AP-755 |
| Height | 2" (343 mm) |
| Width | 13.5" (343 mm) |
| Depth | 13.5" (51 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Ship Height | -1" (0 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
