Cart
Loading...
Loading... 37-1007-CW9172
Retrofit Trim for Oberon Model 1007 Right-Angle Bracket, Cisco Wireless 9172 Series Access Points
MSRP $110.00
| Trim Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco CW9172I |
| Width | 13.5" (343 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |



