Cart
Loading...
Loading... 37-1007-CW9178
Retrofit Trim for Oberon Model 1007 Right-Angle Bracket, Cisco Wireless 9178 Series Access Points
MSRP $110.00
| Trim Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco CW9178I |
| Height | 2" (343 mm) |
| Width | 13.5" (343 mm) |
| Depth | 13.5" (51 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |



