Cart
Loading...
Loading... 37-1007-SWN3RU
Retrofit Trim for Oberon Model 1007 Right-Angle Bracket, Sunwave CrossFire N3RU
MSRP $80.00
| Trim Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Sunwave |
| Access Point Model | Sunwave Crossfire N3RU |
| Height | 2" (51 mm) |
| Width | 13.5" (343 mm) |
| Depth | 13.5" (343 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
