Cart
Loading...
Loading... 37-104X-ANTMNT-S2
Spring-Attached Retrofit Trim for Oberon Model 1040, 1042, 1043, & 1044 Series Products, Antenna Mount
MSRP $60.00
| Trim Style | Antenna Mount |
| Access Point Vendor | Antenna |
| Access Point Model | Antenna with 1" Center Post |
| Height | 0.25" (6.35 mm) |
| Width | 13.5" (343 mm) |
| Depth | 13.5" (343 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
