Cart
Loading...
Loading... 37-104X-COAP9136-S2
Beveled Retrofit 'Squircle' Trim for Oberon Model 1042 & 1043 Series Products, Cisco 9136 Access Point, Spring Attached
MSRP $120.00
| Trim Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | C9136i |
| Height | 0.25" (6.35 mm) |
| Width | 13.5" (343 mm) |
| Depth | 13.5" (343 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
