Cart
Loading...
Loading... 37-104X-FL-S
Spring-Attached White Plastic Squircle Retrofit Cover for Oberon Model 104X Series Products
MSRP $90.00
| Trim Style | Plastic Cover |
| Access Point Vendor | Various |
| Access Point Model | Various |
| Height | 0.5" (14 mm) |
| Width | 13.6" (345 mm) |
| Depth | 13.6" (345 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | PVC-ABS |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
