Cart
Loading...
Loading... 37-104X-FLRD-S
Spring-Attached White Plastic Round Retrofit Cover for Oberon Model 104X Series Products
MSRP $60.00
| Trim Style | Plastic Cover |
| Access Point Vendor | Various |
| Access Point Model | Various |
| Height | 0.7" (15 mm) |
| Width | 0" (0 mm) |
| Depth | 0" (0 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
