Cart
Loading...
Loading... 37-104X-COAP4800-S
Spring-Attached Retrofit Trim for Oberon Model 1040 & 1044 Series Products, Cisco 4800 Access Point
MSRP $30.00
| Trim Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco 4802i |
| Height | 0.1" (2 mm) |
| Width | 13.8" (350 mm) |
| Depth | 12.5" (318 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
