Cart
Loading...
Loading... 37-144X-ANTMNT
Spring-Attached Retrofit Trim for Oberon Model 1440, 1442, 1443, & 1444 Series Products, Antenna Mount
MSRP $100.00
| Trim Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Antenna |
| Access Point Model | Antenna with 1" Center Post |
| Height | 0.56" (14 mm) |
| Width | 16.9" (430 mm) |
| Depth | 16.9" (430 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
