Cart
Loading...
Loading... 40162-905
Compression Lug; Two-Hole; #2 Cable; .750" (19.1 mm) Hole Spacing; .375" (9.5 mm) Hole Size; Brown; Each
MSRP $13.62
| Quantity | |
| Lug Style | Two-Hole Lug |
| Hole Spacing | .750" (19.1 mm) |
| Hole Size | .375" (9.5 mm) |
| Cable Size | #2 |
| Width | 0.6" (15 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Brown |
| Ship Width | 0.5" (1 cm) |
| Ship Length/Depth | 3" (76 mm) |
| Ship Height | 0.5" (1 cm) |
| Shipping Weight | 0.1 LB (0.05 kg) |