Cart
Loading...
Loading... 43060-702
VersaEdge™ Patch Panel; 2 RMU; 19.75"W x 3.5"H x 4.5"D (502 mm x 89 mm x 114 mm); Black
MSRP $115.60
| Depth | 4.5" (114.3 Millimeters) |
| Color | Black |
| Width | 19.5" (495.29999999999995 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21.5" (546.1 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 6.5" (165 mm) |
| Ship Height | 7.25" (184.14999999999998 Millimeters) |
| Shipping Weight | 6.5 LB (2.954545454545454 Kilograms) |











