Cart
Loading...
Loading... 43060-703
VersaEdge™ Patch Panel; 2 RMU; 19.75"W x 3.5"H x 6.25"D (502 mm x 89 mm x 159 mm); Black
MSRP $127.50
| Depth | 6.25" (114.3 Millimeters) |
| Color | Black |
| Width | 19.5" (495.29999999999995 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21.5" (546.1 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 8.25" (210 mm) |
| Ship Height | 7.25" (184.14999999999998 Millimeters) |
| Shipping Weight | 9.25 LB (4.204545454545454 Kilograms) |











