Cart
Loading...
Loading... 43060-E04
VersaEdge™ Patch Panel; 2 RMU; 19.75"W x 3.5"H x 8"D (502 mm x 89 mm x 203 mm); Glacier White
MSRP $132.60
| Depth | 8" (114.3 Millimeters) |
| Color | Glacier White |
| Width | 19.5" (495.29999999999995 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21.5" (546.1 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 7.25" (184.14999999999998 Millimeters) |
| Shipping Weight | 11 LB (5 Kilograms) |











