Cart
Loading...
Loading... 13083-123
Lockable Storage Drawer; 3U x 23"W x 20"D (510 mm); Gray
MSRP $734.93
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 5.3" (133 mm) 3U |
| Color | Gray |
| Depth | 20.5" (521 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 58" (1473 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |