Cart
Loading...
Loading... 13083-723
Lockable Storage Drawer; 3U x 23"W x 20"D (510 mm); Black
MSRP $699.92
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 5.3" (133 mm) 3U |
| Color | Black |
| Depth | 20.5" (521 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 58" (1473 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |