Cart
Loading...
Loading... 43055-001
VersaEdge™ Fan Kit; Two Fans Per Kit
MSRP $195.50
| Type | Fan Kit for VersaEdge |
| Height | 8" (203.2 Millimeters) |
| Width | 11.5" (292.09999999999997 Millimeters) |
| Depth | 2.5" (63.5 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 13.5" (342.9 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 4.5" (114 mm) |
| Ship Height | 10" (254 Millimeters) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.090909090909091 Kilograms) |





