Cart
Loading...
Loading... AAT-AWM-H
Zone Cabling; Wall-Mount Enclosure; 24"H (610 mm) x 42"W (1070 mm) x 7.5"D (191 mm); Beige
MSRP $1,862.64
| Height | 24" (610 mm) |
| Width | 42" (1067 mm) |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Beige |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 109" (2769 mm) |
| Ship Height | 10" (25 cm) |
| Shipping Weight | 76 LB (34.47 kg) |