Cart
Loading...
Loading... 11430-002
J-Bolt 1/4-20; 2"L; Gold
MSRP $4.61
| Type | 7/32 Opening |
| Nominal Size | 1/4-20 |
| Length |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.13 LB (0.06 kg) |