Cart
Loading...
Loading... 11430-701
J-Bolt; Hook; 1-3/4"; 7/32; Black
MSRP $4.61
| Type | |
| Nominal Size | 1/4-20 |
| Length |
| Height | 0.25" (6.35 mm) |
| Width | 0.2" (5 mm) |
| Depth | 1.8" (44 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.13 LB (0.06 kg) |