Cart
Loading...
Loading... 11431-001
J-Bolt 5/16-18; 2.25"L; Gold
MSRP $4.61
| Type | 7/16 Opening |
| Nominal Size | 5/16-18 |
| Length |
| Depth | 2.3" (57 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.06 LB (0.03 kg) |