Cart
Loading...
Loading... 11431-006
J-Bolt 5/16-18; 6.5"L; Gold
MSRP $6.94
| Type | 7/16 Opening |
| Nominal Size | 5/16-18 |
| Length |
| Depth | 6.5" (165 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.13 LB (0.06 kg) |