Cart
Loading...
Loading... 14308-002
Tool-less Pathway Dividers; 6"H (152mm); Black; 100 Pack
MSRP $1,458.24
| Pack Of | 100 |
| Height | 6.8" (173 mm) |
| Width | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 2.2" (56 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 22" (56 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |
