Cart
Loading...
Loading... 14302-118
Cross Member Kit; Adjustable Cable Runway; 18" W (457 mm); Gray; 10 Pack
MSRP $131.59
| Width | 18" (457 mm) |
| Pack Of | Pack of 10 |
| Color | Gray |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
