Cart
Loading...
Loading... 14302-130
Cross Member Kit; Adjustable Cable Runway; 30" W (762 mm); Gray; 10 Pack
MSRP $277.11
| Width | 30" (762 mm) |
| Pack Of | Pack of 10 |
| Color | Gray |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |
