Cart
Loading...
Loading... 14302-174
Cross Member Kit; Adjustable Cable Runway; 24" W (610 mm); Gray; 50 Pack
MSRP $856.02
| Width | 24" (610 mm) |
| Pack Of | Pack of 50 |
| Color | Gray |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 92 LB (41.73 kg) |
